Přeskočit navigaci.
Domů

Vytvořte cokoli

<< předchozí Průvodce po Second Life - Vytvořte cokoli další >>

 

V Second Life můžete vytvořit cokoli si dokážete představit pomocí propracovaných a vysoce flexibilních kreativních nástrojů. Je využívána jednoduchá geometrie a intuitivní prostředí pro tvorbu. Budujte ve skutečném světě stejně jako v Second Life. Nejsou zapotřebí žádné specializované oddělené nástroje nebo aplikace pro Second Life a nevznikají žádné potíže s importem dat. Budování je velmi jednoduché a dostatečně robustní, aby neomezovalo vaší kreativitu.

Výkonný, avšak zábavný, skriptovací jazyk dále posune možnosti vašich výtvorů tak, že jim  umožní přidat požadované chování. Vytvořte motýla a napište kousek kódu, který na procházce nechá motýla létat kolem vás.

Jakmile cokoli vytvoříte, můžete jednoduše začít tento výtvor prodávat ostatním obyvatelům, neboť jste držiteli vlastnických práv k vašim výtvorům. 

A co když něco chcete, ale namáte dostatek času nebo zkušeností s tvorbou? Stačí využít rychlé vyhledávání, najít co hledáte a koupit.

Neuvěřitelné věci jsou v Second Life vytvářeny každý den, ale rozsah a kapacita Second Life znamenají, že byl zatím odkryt pouze kousek všech možností. Přidejte se a staňte se jedním z objevitelů.