Přeskočit navigaci.
Domů

Vítejte na portále o Second Life

Second Life je trojrozměrný virtuální svět. Objevte Second Life s námi, užijte si zábavy, budujte svět nebo využijte obchodní příležitosti a nezapomeňte se připojit ke skupině Čechů a Slováků a navštívit virtuální město Bohemia. Second Life je možné žít zcela ZDARMA. Pro podrobnější základní infomace si přečtěte část O SECOND LIFE v horním menu.

Second Life pro zábavu

Second Life není hra - nejsou zde naplánované úkoly, nesbírají se body, nepostupuje se do dalších levelů apod.. Second Life je paralelní virtuální svět, ve kterém jeho obyvatelé žijí – komunikují spolu a potkávají nové přátelé, budují cokoli je napadne (domy, nábytek, oblečení apod.), poznávají nová místa, nakupují, vzdělávají se, chodí na přednášky, baví se v kavárnách a barech, tančí na diskotékách. Second Life je nový svět, nová dimenze tvého života.

 

Second Life pro Čechy a Slováky

V roce 2007 vzniklo v Second Life československé virtuální město Bohemia, které se stalo zábavním a kulturním centrem československého Second Life. Ve městě se hovoří česky nebo slovensky, pobyt je bezplatný a veškeré služby města jsou také zdarma. V Bohemii probíhají večerní párty, ohňostroje, diskotéky, diskuzní setkání a besedy se zajímavými hosty. Také se zde přednáší a vzdělává, např. vyučuje anglický jazyk.

Second Life pro firmy

Second Life je 3D sociální síť a marketingový kanál, který je řadou odborníků vnímán jako internet nové generace. Vaše firma zde může získat část nových zákazníků nebo můžete prostor použít pro schůzky a školení ve vaší firmě. Zejména tehdy, když máte větší množství poboček a porady vyžadují cestu mnoha pracovníků.

Pokud si oblíbíte Second Life více, můžete zde vytvářet vlastní výrobky a umístit je na místní Marketplace a vydělávat reálné peníze.

 

 

 Second Life vytvořila společnost Linden Lab a je provozován na adrese www.secondlife.com.