Přeskočit navigaci.
Domů

Velká robot-párty a tajný partner ve městě

AKTUALIZOVÁNO -- Jistě jste si v Bohemii všimli volného místa vedle budovy CROY, naproti přes ulici od knihovny. Je to místo, které již nějakou dobu zeje prázdnotou a je jako stvořené pro umístění stavby někoho velkého, významného, zajímavého. A také tomu tak skutečně je. Dne 25.11.2008 od 18ti hodin proběhne v tomto místě velká párty se soutěžemi a uvítání nového partnera ve městě Bohemia. Událost to bude netradiční, zapište se termín do diářů.

Slavností otevření budovy bude provedeno 25.11.2008 v 18 hodin. Krátký proslov bude realizován v češtině přes voice, paralelně bude vkládán připravený text do chatu pro návštěvníky, kteří mají voice vypnutý. Po proslovu bude následovat párty s tématikou robo-avatarů a v 20:00 začne v blízkosti tanečního parketu ohňostroj.

Vhodné oblečení na párty je doporučeno robotické, tedy buď takové, kde celý avatar vypadá jako robot všech možný tvarů, velikostí apod. (mohou být i jiná monstra z fantasy říše) nebo jsou očekávány alespoň robotické doplňky. V rámci otevíracího večera budou vyhlášeny tři ceny za nejlepší roboty na párty, které vyberou přímo účastníci párty svým hlasováním. První robot v pořadí získá 1.500 L$, druhý 1.000 L$ a třetí 500 L$.

Pro ty, kteří nemají v Second Life zatím příliš zkušeností s převlékáním apod., máme tip. Přijďte na párty o několik minut dříve a budete si moci vybrat z několika robotických věcí poskytovaných zdarma.

Soutěž o nejlepšího robota není jediná, která v souvislosti s novým partnerem ve městě bude probíhat. Již nyní vyhlašuje soutěž o 500 L$ pro toho, kdo první uhodne, o jakého partnera ve městě se jedná. Vaše tipy prosím piště do diskuze pod článek. Soutěž končí 25.11.2008 v 15 hodin.

Jako malou nápovědu můžeme uvést, že prezentace v Bohemii bude partnerovi sloužit především jako náborové centrum, které zprostředkuje přímý kontakt mezi zájemci o zaměstnání a zástupci oddělení lidských zdrojů ve společném virtuálním prostoru.

Hodně štěstí a rádi vás uvidíme na otevírací párty,

Martin Duncker – starosta města Bohemia

Výherci soutěže:

Firmu před 15. hodinou uhodl Noiro Inglewood a patří mu 500L$

Nejkrásnější roboty jste si určili sami:

1. místo: Lukys Vita

2. místo: Jazz Blaustein

3. místo shodně: Shiny Babenco a Czenda Sideshow

 

 

Fotogalerie z párty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dotaz

zdravím a nebyla by tam třeba práce pro mě?zaměstnání?Skladnik01 Magic

Skladníci

Skladníci jsem v SL všichni. Všichni máme menší či menší skladiště různých věcí v inventáři. Někdy je to množství takové, že je v tom třeba dělat skladový management :-)

Ale jinak takový job asi v SL nebude k mání.
Romano

Uklízečka

Já už několikrát říkal, že by se mi hodila nějaká šikovná ukrajinka, která by mi vlítla do Inventory, srovnala to tam do nějakých kategorií, vyházela nepotřebné harampádí a vymetla pavučiny z toho, na co už jsem dlouho nesáhl.

Scalex Overton

A co

za to??:)

 

Vanda Puchkina

Souhlasím, za pořádek v

Souhlasím, za pořádek v invu by kde kdo zaplatil, škoda, že bych musel dávat k dispozici svůj účet, kdyby to šlo nějak na dálku hehe ;)

Kojot Birman

Vetešnictví

Já tedy nemám snad ani sklad...já mám namísto inventáře ooooohromný vetešnictví...už se v tom ani leckdy neorientuji. Ale je mi líto cokoli vyhazovat...to jsem asi po mých předcích. Děda nevyhazoval ani staré monočlánky...prý...jednou lidi vymyslí, jak se dají znovu použít...že v nich přece ještě něco zbylo..:-). A tak bych ani Ukrajinku ani jakoukoli jinou -inku nezaměstnal. Rád si někdy před sebe pohodím nějaký starý krám z "mládí" a vzpomínám, jaká to byla legrační dřina, když jsem ho dělal a nikdy nijak nezužitkoval...:-). Zdravím všechny vetešníky.

naštěstí...

naštěstí je tam ta kouzlená kolonka s hledáním... takže, místo soustavného otravného uklízení a přemisťování ve složkách stačí věnovat pár vteřin vhodnému pojmenování... a místo obtížného
"kam jsem to jen v tom inventáři..."
se můžete věnovat zábavnému, poučnému a mozek lehce trénujícímu:
"jak se sakra... ta červená budova s dřevěnými dveřmi.... áááá zluty_zelezny_ukryt!"
;)

Freebies

No já bych hlavně potřeboval udělat pořádek ve freebies z prvních tří-čtyř dnů mého působení v SL, kdy jsem prakticky šel po freebie-obchodě a klikal na jednu ceduli za druhou. Takže v mém případě už to není freebies, ale spíš freeběs. 8^)

Scalex Overton

vyhodit:)

vyhoď to všechno, stejně už to nejspíš nikdy nebudeš potřebovat, jestli jo, tak si stejně nevzpomeneš, že to máš, a jestli si na to vzpomeneš, tak už to v tom běsu stejně nenajdeš:)))

Hromadná likvidace

Taky doporučuju :) Mám dobré zkušenosti s likvidací rovnou po složkách, ne po jednotlivých položkách.... Hlavně zaprášené krabice s názvem free a podobně. Sklad hned prokoukne :)
Romano

ja jako obvykle na party na

ja jako obvykle na party na fotce č.4 s flaskou v ruce a na fotce 6 sevalim na zemi no - ovsem necekal jsem ze me pri tom nekdo vyfoti- asi s tim chlastem seknu :-D ami putzo

Štědrá párty (tedy jak pro koho)

Tak myslím, že párty se vyvedla, hlavně při pohledu na můj Tip Jar. To srdce jen zaplesalo :) Netuším co k takové štědrosti hosty vedlo, ale v každém případě všem přispívajícím ještě jednou děkuji.

Ale proč o tom mluvím. Obecně panuje názor, že češi právě v tomhle štědrostí příliš neoplývají a s Tip Jarem si v čechách není možno vydělat. Včera jste tuhle teorii postavili zcela na hlavu a současně tak možná zlomili rekord v TOP Tip Jar Czech. V každém případě jste prospěli pověsti národu českého a za to vám patří velký dík. Nejspíš by se slušelo část tohoto zisku odeslat na nějakou charitativní činnost. Rád bych tak učinil, ale kromě dotování poníženě žebrajících nováčků mě opravdu nic nenapadá.

ALE! Pokud někdo bude schopný uskutečnit charitativní akci, kde bude zcela průkazné a podložené kam prostředky půjdou, jsem ochoten hrát. Samozřejmě můj honorář a celý Tip Jar bude převeden na zvolenou charitativní organizaci. Berte to jako podnět k zamyšlení.

Váš D.J. Tirsor Benelli

Zrovna o vstupu IBM do

Zrovna o vstupu IBM do vitrualního světa SL hlásili v ranních regionalních zprávách na radiu :-D Teda, kam všude se neprocpou :-))

Já už to vím...!

Budou se tu prodávat roboti AIBO...!  A basta...!   :-)

A jejich umělá inteligence se bude testovat na zdejších obyvatelích. Budou vyráběny tři základni verze, "Prudič", "Somrák" a "Zapšklý suchar"!

:-)

IBM

Je to společnost IBM Brno =)

Hledal jsem

A našel jsem nějakou budovu, pěkně schovanou za bloky primů, takže jsem měl možnost jenom trochu nahlédnout, ale kdo ví, třeba je to ona hehe ;)

Kojot Birman

Have it :)

 

IBM Integrated Delivery Center otevře svou budovu v Second Life

hezky se tipovačka rozjela...

...teď si ještě vybrat...o čem byla řeč, ale nebylo to vlastně řečeno...vezmu si k ruce google a pustím se do hledání...:-)...nepustím...napsáno toho bylo dost a stále by to byla jen střelba a neviditelný terč se zavázanýma očima. Přeji dalším střelcům větší štěstí...

Tak z domácích robotů atd

Tak z domácích robotů atd by to ještě mohli být Bosch, Mora, Elektrolux například a z IT a elektroniky  Asus, Sony či Panasonic. Tam se robot někde určitě vyskytl :)

Další indicie

Tak dobrá, přidám ještě jednu indicii. Ta firma působí v jednom z oborů, který již byl v téhle diskuzi zmíňen :-)

 

Tady už kromě NASA a

Tady už kromě NASA a vinařství z Horní Dolní bylo snad zmíněno vše... :-D

Já bych řekl, že by to

Já bych řekl, že by to mohla být Armáda České Republiky... Případně firmy jako ABB, Siemens atp :) A ještě mě napadlo, že by to mohly být společnosti jako Mastercard či Visa...

ABB

Rovněž mě napadla společnost ABB. Ovšem jest otázkou, zdali by takováto nadnárodní společnost ( a světová špička v automatizaci ) volila svoji prezentaci prostřednictvím své pobočky v Bohemii. Možná se jedná o individuální akci českého oddělení této společnosti.

Musím zde zmínit, že se bohužel na plánovanou akci nemohu dostaviti. Doufám, že bude pořízen nějáký záznam z akce této, jež budu moci zhlédnout. Pokud se do toho někdo pustí, budu velmi vděčna.

Vanda

když roboti (třeba i

když roboti (třeba i kuchynští) -tak firma ETA. A když velká firma- tak Siemens ?  :-))

 

Jojo, přemýšlel jsem, a

Jojo, přemýšlel jsem, a pokud by to neměla být nějaká společnost, která dělá kuchyšké roboty, nebo nějaké jiné (ovšem žádná to nemá jako hlavní činnost, a tudíž se tím ani nějak evidentně nereprezentuje), tak to může být jedině automobilka Peugeot, všichni jistě známe jejich perfektní reklamy s roboty, navíc vždy se skvělou muzikou :)

A tak nějak je to i logické, vždyť co se prezentuje v SL lépe, než auta, podtrhnutá designem robotů.... budou se rozdávat auta, avatary robotů, atd... :)

A jestli jsem se spletl, tak budu děsně naštvaný :D

 

Jo a jsem zvědav na ty rozdávané avatary, doufám že nabídka platí i pro "veterány"? :) Protože já jsem do robotích avatarů blázen, tak rád rozšířím sbírku :)

Není to Peugeot

Ahoj Lukysi, jak se daří, dlouho jsem od tebe nikde nic nečetl. A zrovna když teď čtu, tak tě musím zklamat a jak píšeš, budeš naštvanej, není to Peugoet ;o) Dokonce i automobilový odvětví je tomu poměrně vzdálený, takže hurá další tipy, začíná mě to bavit :o) Martin

 

PS: ti roboti jsou možná trochu zavádějící, dobrá indicie je, že je to opravdu velká firma, hodně velká firma.

Ahoj martine, taky tě rád

Ahoj martine, taky tě rád vidím (čtu :) ). Já jsem tu denně, ale většinou jen pasivně čtu, a pokud nemám co dodat, tak mlčím :) V SL se objevuji občas a vždy na chvíli, tak se tam taky moc nepotkáváme :)

No už vím, že to je IBM, a naštvaný nejsem, protože když jsem nevyhrál tu na foru, tak jsem vyhrál v SL tu soutěž o nejhezčího robota :) Takže nějaká náplast na ten vztek odsud byla ;) :D (ano, jsem to já, ten černo-modrý pavouk, děkuji tomu kdo vyfotil ten detail, vypadám na té fotce opravdu hrozivě :)))) ). A musím říct, že jsem vyhrál docela paradoxně, protože mi spousta lidí říkala, jak nesnáší pavouky, jak se jich bojí atd., a teda je faktem že mi část avatara také chválila :)

A ještě jednou touto cestou dkuji všem, kdo mi dali hlas :)

 

Jinak je škoda že jsi tam nebyl Martine, party byla opravdu vydařená, a na konci ty naše synchronní tanečky, to byla krása :))) (Zuza ti určitě poreferuje, taky se účastnila :) ).

Jelikož se nestíhám většinou těchto parties účastnit, tak nevím jaké bývají ony, ale tahle byla opravdu, opravdu vyvedená :)

roboti - zavádějící...

...ani automobilky to tedy nejsou. Tak to tedy mne nenapadá žádná firma....opravdu velká firma (jak píše Martin), která by nebyla před krachem a které by stálo za to investovat do reklamy na onom světě... Je taky otázkou, co je vlastně "opravdu velká firma". Má hodně zaměstnanců, nebo jen pár a velké automatizované haly...nebo je to jen jeden člověk, který má neuvěřitelné obraty? Fakt mě při tomto skoro hlasitém uvažování nic nenapadá. Budou hledat lidi...budou je vybírat i v prostředí onoho světa. Tak mne napadají v tuhle chvíli jen IT a podpbné firmy. Že by sám Mi.....ft, jehož jméno si ani netroufám vyslovit...jak ho má chráněné. Že by hledal "mozky" mezi námi? Nebo nějaký velkovýrobce "traktorů"...něco jako HP...DELL...nebo snad český Autocont? Pivovar v Bohemii máme - jiný se tam asi už tedy nepohrne. Furt ale přemýšlím o tom, kdo by tak mohl hledat zaměstnance mezi blázny, dětmi a jinými ztracenými existencemi (promiňte mi těch pár slov). Jen tak "nahlas" uvažuji.

Máš pravdu, napovídá to

Máš pravdu, napovídá to že by chtěli hledat zaměstnance v SL :) Já si to zdůvodnil tak, že možná mnou zmíněná společnost heldá lidi, kteří by se podíleli na návrzích a změnách designu, jako vzorek normální populace, která k tomu kolikrát řekne více jak odborník :)

A číst si tvoji radu dříve, tak bych jasně věděl :))

JSme sice blázni, někdy ztracené existence, a často i děti (i já často bývám dítětem :) ), ale pořád jsme v jádru mnohdy lepší, než ti "ostatní" lidé, to je potřeba zdůraznit :) Žijeme si ve svém světě (já často i když nejsem v SL :) ), bavíme se, nikomu neubližujeme, nekrademe, a neděláme podobné věci :) TEdy myslím že můžu mluvit tak nějak obecně za všechny, že se mezi námi snad moc "padouchů" nevyskytuje :)

R.U.R.

Rozumovi univerzální roboti

Ale nevím, jestli už nezkrachovali... :-)

Když chtějí nabírat zaměstnance...

...tak to asi nebude žádná sklárna, žádná keramička, žádný zemědělský podnik...i tu Škodovku bych v dnešní době netipoval...ta spíš provoz omezuje...tak já bych měl dva horké favority z mého rukávu...tady jsou Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech, s.r.o. nebo Hyundai....jen ti roboti mi v tom nehrajou...v kombinaci s draky a příšerami...pravda...některá auta jako příšery vypadají...takže na tipech nic neměním...navíc si uvědomuji, že ty Citroeny fungují jako monsters...alespoň reklama nám to tvrdí...takže já bych si je nekupoval. Představte si...jedete a najdnou se to pod váma promění v draka...fujtajbl...

Hmm, něco velkýho a roboti ;)

Hmm, něco velkýho a roboti a ještě v československém městě. No že by Škoda Auto? ;)

Pája