Přeskočit navigaci.
Domů

Tentokrát plánovaná oprava chyb v secondlife - může dojít k úplnému výpadku

 Zdravím,

 

začala ohlášená oprava chyb a došlo k předpokládanému úplnému výpadku. Aktuální stav můžete sledovat opět z linku. Jdu do Rl, proto funkčnost zde nebudu hlásit.

http://status.secondlifegrid.net/

Simona Erin

Výpadky

 Frekvencia a dĺžka výpadkov nezodpovedá kvalite. Nič sa nemení, nezlepšuje. Zdá sa mi, že údržba nie je pre vyriešenie problémov ale len akési preventívne plátanie, látanie. Pre tých čo lietajú a plavia sa, ako ja, je to utrpenie. 

 

re: Výpadky

Jose, a čo také si predstavuješ pod pojmom "Frekvencia a dĺžka výpadkov nezodpovedá kvalite" ???
 

Kvalitě čeho? Kolik Linden Labu ty osobně platíš měsíčně? Co by sis za ty peníze přesně představoval? Kolik hodin v SL trávíš a kolik z toho byly výpadky, které ti bránily a v zábavě nebo práci?

Já osobně se LL zastávám jen málokdy (ono taky není moc proč:), ale doporučuju ti tady zalistovat webem někam pár let nazpátek a prohlédnout si fotky, abys pochopil, jak moc se změnila třeba jen grafika v SL.

Dle tvého vyjádření předpokládám, že máš letité zkušenosti se servery pro desítky tisíc uživatelů (předpokládám, že žiješ na Slovensku a nemůžeme po tobě chtít miliony uživatelů, jako má LL) a jejich správou a zkusíš tady předestřít nějaké konkrétnější vysvětlení, o kvalitu čeho ti jde a co konkrétně neodpovídá kvalitě, kterou se ti LL zavázalo poskytovat.

jednou větou

držkovat umí každej a přitom věřím, že jsi jen nahlédl, prdlačku víš, a ještě větší umíš.

Adam Runner

Výpadky

 Zdravím,  

od doby co jsem sem přišla se mnohé zlepšilo. Až poslední týden zaznamenávám větší a celoplošné problémy. Občas nějaká úprava, či vylepšení prostě nevyjde, to se bohužel stane i odborníkům. Mohla bych vyjmenovat spoustu vylepšení, co jsem za poslední roky zaznamenala, ale myslím, že by to nemělo smysl. Občas také létám,, nebo jezdím a jednoduše jsem si na lagy zvykla. Když jsme na IM s přáteli bavíme se, kde že to opět skončíme:-)) Je to takové malé dobrodružství a bez něho, by mě to už asi ani nebavilo. Strarat se o takovýto program, není žádná sranda a  jakákoliv změna může a občas vyvolává nepředpokládáné chyby jinde. Pro laika je to na nadávání a stěžování. Tedy, tento svět není dokonalý, ale ruku na srdce, je vůbec nějaký takový?

 

Simona Erin