Přeskočit navigaci.
Domů

Svět

O Second Life

 

Již máte nainstalovaný program a nyní si již můžete dopřát mnoho věcí:

Upravte si svého avatara:

Second Life je o osobním vyjádření se a vaše bytost je nejosobnější vyjádření vůbec. Vaše bytost je vaše osoba ve virtuálním světě. Níže uvedený obrázek ukazuje jak jednoduché je vytvořit jakoukoli bytost. Díky nabídce téměř nelimitovaných možností můžete vytvořit jakoukoli bytost si přejete. Vše velmi jednoduše od výměny oblečení až po barvu pleti na špičce vašeh nosu. Pokud vaše bytost není napoprvé perfektní nezoufejte, její vzhled můžete kdykoli změnit.

Naučte se základy Second Life:

Přijďte k nám do města Bohemia do naší malé školy pro úplné začátečníky. Školu naleznete zde. Zde se také můžete připojit do naší skupiny www.secondlife.cz a budete velmi rychle dostávat zprávy a aktuálním dění pro Čechy a Slováky.

Můžete vyrazit ihned za zábavou:

První zpráva, kterou pravděpodobně obdržíte po přihlášení do skupiny bude o tom že někde jede super pááárty. Klubů máme více než dost a každý si vybere a najde tam brzy nové kamarády.

Kupte si Linden dolary (L$):

Pro české a slovenské návštěvníky máme připravenou směnárnu, kde můžete koupit L$ okamžitě pomkocí SMS nebo velmi rychle převodem Kč přes účet ve výborném kurzu. Podrobnosti na www.smenarna.sl.

Vytvořte si domov v Secondlife:

Pokud jste v Bohemii nebo na Mumulandu otevřte si mapu a uvidíte všechny hlavní české a slovenské ostrovy. Témeř vždy je volný pozemek na bydlení a vy si můžete ihned tento pozemek koupit a postavit si na něm dům nebo hrad. Všechno zboží naleznete na Marketplace

 

Začněte vytvářet věci sami:

Second Life je místo určené pro vaši tvořivost. V jednu chvíli o něčem sníte a za několik okamžiků svůj sen přivedete k životu. Všechno v Second Life vytvořili jeho obyvatel. Od barevných světel na diskotéce až po automobil (nebo vesmírnou loď) na příjezdové cestě k vašemu domu.Vytvořte rám motocyklu zatímco váš přítel navrhuje tvar palivové nádrže a zbobí ji okrasnou malbou.