Přeskočit navigaci.
Domů

Ostrov Mumuland = dovolená v Secondlife

Ostrov Mumuland je místo, které má sloužit jako odpočinkový a zábavní sim. Celkový ráz ostrova je kocipován tak, aby navozoval pocit, že jste na dovoléné.

Ve středu ostrova se buduje ulička, která  má název Světová a procházkou po ní můžete navštívit například: Mexickou restaraci, Anglický klub, Japonské meditační centrum atd. Expozice jsou určené k užívání a relaxování. Určitě si pusťtě i hudbu, ke každé expozici je navoleno i příslušné rádio, typické buď pro zemi, nebo pro činnost v ní.

Sponzorem uličky jsou Zájezdy.cz a Zájazdy.sk.

Dále na ostrově najdete 4 kluby, které se starají o vaši zábavu a kde si můžete zatančit, poslechnout pěknou muziku a popovídat si.

Jsou to:

Unicorn dance club,  Peklo

Pro hravé jsme nachystali spoustu vodních i vzdušných atrakcí a díky připojení Mumulandu k Czechoslovakia 3 můžete dojet, nebo doletět až na Bohemii.

Najdete zde také panel směnárny pro výměnu lindenů. 

Dále je na ostrově školící centrum sponzora ostrova, které je uzavřené pro veřejnost a zamaskované horou.

Přejeme všem návštěvníkům ostrova příjemný pobyt.

Vaši správci ostrova a majitelé klubů

 

Mumuland

Nevím kde je Mumuland, když se tam teleportuji, najdu jen nějakou farmu a stěží Unicorn. Použila jsem SURL na "světovou" ulici, ale ocitla jsem se někde ve vodě.

Asele

datum

Podívala bych se na datum příspěvku. Svět SL se často a rychle mění, čas zde plyne rychleji :)                                                           NancySweet Kanto