Přeskočit navigaci.
Domů

Oficiální sdělení

Oficiální sdělení  správců ostrova pro uživatele portálu www.secondlife.cz  týkající se správy ostrovů a novinek.

Směnárna SL - Nové kurzy

Oficiální prodejceSlužby směnárny pokračují v prodeji L$.

 

Služby Směnárny SL - www.smenarna.sl . Můžete měnit v ČR i SR přes účet a přes SMS. Základní informace a kurzy: 

Prodej L$ přes účet v ČR (min. platba 300 Kč):

Video galerie

Seznam linků na videa, z akcí natočených na Bohemii nebo Mumulandu.

ONE MAN SHOW

http://www.youtube.com/watch?v=xSM1R6mtFRk&feature=youtu.be

 

UNICORN

Pyžamová párty v Unicornu 2011

http://www.youtube.com/watch?v=Vl2GRMVT0R0

Czechoslovakia2 - pozemky k pronájmu

Jak již bylo inzerováno, tak jsou nové pozemky k pronájmu. Ostrov je již přestěhován a přejmenován. Je rozdělen na 16 pozemků o ploše 4096 m2 (= 64 x 64 metrů) a prvních 12 je již k dispozici, z toho jich je 8 s výhledem na moře. Poslední 4 nastavím na pronájem, až vyřeším napojení na Bohemku. V případě zájmu o ně, ale samozřejmě napište. Každý pozemek má limit 234 primů a můžete si jich koupit více a spojit. Co budete mít na pozemku, zda souši nebo moře je na vás, jen je třeba stavět tak, aby to neobtěžovalo případné sousedy.

Ban List

Ban list města Bohemia a ostrovů Mumuland, Czechoslovakia2 a Czechoslovakia3 spravují správci města Igor Stratten a Simona Erin. Pokud zjistíte, že váš avatar je banován, pak k tomu musel být vážný důvod a jistě jste byli před udělením banu několikrát vyzváni ke změně chování. Pokud jste ochotni vaše chování změnit abyste ostatní nerušili, pak napište IM na správce a ban vám bude podmínečně odstraněn.

Nový ostrov - Homestead KoL budoucí Czechoslovakia2 nebo 4

CZ3 se pronajal tak rychle, že jsem, to ani nečekal a zároveň přišla výhodná nabídka na koupi dalšího takového ostrova, tak jsem váhal jen chvilku. Ostrov bude přesunu na severní stranu Bohemie a bude mít název Czechoslovakia2 nebo 4 podle toho, který půjde. Zůstaneme v těch názvech u tradice. Ale protože ostrov Czechoslovakia2 už byl, tak nevím, zda tento název bude možný. To ale není podstatné zda to bude CZ2 nebo CZ4.

SLUŽBA PRIVATE ISLAND SERVICE

Navrhněte zábavu a věci do Bohemky

Tak už je základ nového náměstí hotový a můžeme mnohem lépe řešit mnoho dalších věcí. Snáze můžeme vytvářet pozemky pod domy nebo na náměstí, snáze můžeme instalovat další stavby nebo věci. Nemůžeme prohlédnout všechno v SL ani projít všechno možné zboží na XStreet.

Přestavba náměstí v Bohemii začne v pátek

V pátek zahájíme přestavbu náměstí. Přestavba začne od rohu, kde jsou v nájmu Olinka,  Adelia a Shakti. Postupně budeme odstraňovat staré stavby a dávat nové, které budou posunuté vice ke kraji simu. Věci obchodníků ponecháme na místě a po usazení nové stavby jim pošleme IM, aby si vše opravili. Budeme vracet věci pouze výjimečně, když budou překážet stavěni. Obchodníci platí nájem dál a já jim vrátím zpět nájem nejméně za týden, případně déle po dobu výstavby.

Spolupráce a vzájemná reklama v SL

Po připojení Mumulandu už máme celkem jasně vymezeny české a slovenské ostrovy. Uvedu zde některá pravidla pro vzájemnou propagaci klubů, obchodů a atrakcí:

Napojení Mumulandu k CZ3

 Zdravím,

 

včera 6.7.2011 v odpoledních hodinách došlo k avízovanému přesunu a napojení Mumulandu na Czechoslovakia3. Přizpůsobeno je zatím jen vodní napojení, přemostění bude doděláno později.

Změny na mapě se projeví maximálně do 48 hod od přesunu, do té doby mohou být občas i  problémy s porty. Pokud vám tedy nepůjde oficiální port na Mumuland, z CZ3 můžete doletět kam potřebujete.

Stavba náměstí začala.

V cca 1000 metrech nad náměstím jsem připravil skybox pro výstavbu nového náměstí. Metry po stranách zanenají cca současný resp. budoucí okraj náměstí. Hlavní rozdíl je v tom, že okraje náměstí budou na severní a západní stranu až na kraji simu, aby se využilo všechno místo. Nyní je na těchto stranách za domy mnoho nevyužitého místa. Náměstí tedy po rekonstrukci bude o něco větší. Důležité informace pro stavby: