Přeskočit navigaci.
Domů

Nový ostrov - Homestead KoL budoucí Czechoslovakia2 nebo 4

CZ3 se pronajal tak rychle, že jsem, to ani nečekal a zároveň přišla výhodná nabídka na koupi dalšího takového ostrova, tak jsem váhal jen chvilku. Ostrov bude přesunu na severní stranu Bohemie a bude mít název Czechoslovakia2 nebo 4 podle toho, který půjde. Zůstaneme v těch názvech u tradice. Ale protože ostrov Czechoslovakia2 už byl, tak nevím, zda tento název bude možný. To ale není podstatné zda to bude CZ2 nebo CZ4.

SLUŽBA PRIVATE ISLAND SERVICE

Včera jsem posílal do skupiny notice, ale všem zřejmě nedošla. Než se ostrov přestěhuje, tak chci vyzkoušet službu privátního ostrova. Nabízím pronájem tohoto ostrova pro uzavřenou skupinu lidí nebo jen pro dva nebo jednoho na celý den nebo více dní. Zaváděcí a testovací cena je za první den 1500 L$ a za každý další 1000 L$. Dnem se v tomto případě rozumí zejména večer a noc a čas se počítá od 18 hodin do 17 hodin. Ostrov můžeme uzavřít pouze na vaší skupinu a tím si můžete řídit kdo má přístup nebo můžeme nastavit jména povolených avatarů. Po dobu nájmu bude volné stavění a editace terénu, volných je cca 2600 primů. Po ukončení nájmu vrátím všechny cizí primy a tak nemusíte zejména copy věci po sobě vůbec uklízet a můžete stavět co chcete kde chcete. Na ostrově je použit terén a vybavení Mumulandu, které jsem koupil a za 5 minut celý ostrov postavím kdykoli znova naprosto stejný.

Taková noc nebo víkend bude jistě velmi zajímavým dárkem pro vaši partnerku nebo partnera k narozeninám či svátku. Zcela určitě to může být vhodné místo pro vaši svatební noc.

REZERVACE BUDOUCÍCH POZEMKŮ

Již nyní před stěhováním mi můžete napsat a rezervovat si pozemek ještě před přestěhování a přejmenováním. Ostrov bude jižní stranou připojen k severní straně Bohemie a vyústí do něho silnice, která vede kolem parku. Růžový dům nás správců se zruší a bude silnice pokračovat. Ostrov tedy bude ze 3 stran omýván mořem. Vzhledem k tomu, že si nikdo na CZ3 nepronajal jen jeden pozemek, ale vždy více, tak ostrov rozdělím na 16 čtvercových dílů po 4096 m2 s 234 primy. Cena za tento pozemek bude stejná jako na CZ3 tedy 600 L$/týden. Platba na 4 týdny předem. Z těch 16 pozemků tedy bude 10 omývat moře. Pokud tedy máte zájem zejména o velký pozemek, třeba 1/4 nebo 1/2 simu máte ideální možnost právě nyní.