Přeskočit navigaci.
Domů

Nejtěžší je začít...

Nejtěžší je začít. Pak už stačí „jen vytrvat“. Jinak je to brnkačka.
Někomu vyhovuje samostudium v tvorbě obsahu SL tak, jak to nabízejí zájemcům stabilní výukové sekce na Educatice. Někdo naopak vyhledává akce, kde se mu věnuje nějaký přednášející. Některé přednášky jsou už ale pro pokročilé. Ale i to má řešení. Dana Carteret (možná ji znáte pod jménem Buffy) nabídla Educatice, že uspořádá lekce pro začátečníky.

Dana si toho připravila tolik, že to určitě během jednoho večera nezvládne. Nejspíš nás tedy čeká několik pondělních večerů. Můžete se těšit na úvod do práce s primy, se skripty a texturami.

Přijďte v pondělí 30. 5. 2012 ve 21 hodin do Posluchárny.

 

Pondělky se skripty a s Danou pokračují...

 Pokud vás povídání Dany Carteret o skriptech zaujalo, neváhejte a dnes večer (21.5.2012) přijďte ve 21 hodin do Posluchárny na Educatiku. Povídání Dany o skriptech pokračuje...

Opakování je matka moudrosti

 Pokud vám z nějakého důvodu unikla poslední přednáška Dany Carteret o skriptování, můžete využít opakovací lekci, kterou si Dana pro vás připravila na pátek 18. 5. 2012. Přijďte, jak je již zvykem, ve 21 hodin na Educatiku do Posluchárny.

Začátky na pokračování...

 Kdo byl minule na přednášce, ví, že jsme stále ještě ve skluzu. Stále je o čem povídat. Dana Carteret vás bude dnes, 14. 5. 2012, od 21. hodiny čekat opět v Posluchárně na Educatice. Skripty jsou natolik "zapeklitá věc", že je potřeba se jim věnovat trochu intenzivněji.

Poděkování

 Zdravím,

 

ikdyž nejsem již klasický začátečník, u skriptů jsem ve stádiu pokus omyl. Včera jsem se zúčastnila skvělé přednášky a tedy ještě touto formou děkuji Danušce a Educatice za rozšíření mých obzorů.:-)))

Simona Erin

Pokračování těžkých začátků...

Pokud jste nestihli přijít minulé pondělí do Posluchárny na Educatiku, tak se nic tak vážného nesatalo. Přijďte dneska (7.5.2012) ve 21 hodin. Dana má připraveno další povídání a tvorbě z jednoduchých primů a texturách na ně. Dneska se možná dostane i ke skriptům. A když ne...tak třeba zase za týden.