Přeskočit navigaci.
Domů

Miss Bohemia 2012

 

Již dnes večer sa zaháji velkolepý galavečer MISS Bohemia 2012. Dnes sa vyberie jedna z naších najkrajších dievčať v Bohemii a stane sa MISS pre tento rok. Bude to práve Vaša favoritka? Nenechajte si újsť tento špeciálny večer a príďte podporiť finalistky. Ony si to zaslúžia, pretože Vám urobia šou, akú ste v Bohemii ešte nevideli.

Začíname dnes večer 17.6.2012 o 20:00 reálneho času a nezabudnite si oprášiť kvádra a spoločenské šaty.

Souřadnice místa konání 

Mumuland (231, 167, 4057)

Tešíme sa na Vás
 
Sandrika Tiaret (sandrika.broono)

Miss Bohemia

Nějak mi uniklo vyhlášení této soutěže. Alespoň tady to nikde nevidím a ačkoliv jsem v Sl denně, nebo téměř denně a to přímo v Bohemii, tak o žádném takovém vyhlášení nevím. Pouze z doslechu vím, že se něco takového chystá. Opravdu bych očekávala určitou nabídku k účasti v soutěži pro všechny tak, jako tomu bývalo dříve, nebo jako to dělává např. Mojuski Foxtrot.  Takhle mi to připadá, že se jedná o pár vybraných vyvolených. Ale možná se mýlím a prostě jsem měla smůlu na doručení notice a načítání textur po Bohemii :D  Jinak nejde o mne. Neúčastnila jsem se minule, ani ted se nehodlám účastnit, já už jsem si toho nevyhrávala dost a dost :D Ale mám dojem, že je spousta dívek a dam, co jim tohle uniklo a zúčastnit se již bohužel nemůžou :)

 

                                                                                                   NancySweet Kanto

Tak bylo :)

Tak mi bylo známeno, že vyhlášení Miss se opravdu konalo a to před 3 měsíci, což je v poměrech SL docela dlouhá doba. Škoda, že to nebylo občas aktualizováno. Ale mýlila jsem se a omlouvám se :)

 

                                                                                               NancySweet Kanto

a pak že zatáčka je všemocná:-)))

 Nan 

celou dobu byly fotky v zatáčce:-))) Ale je fakt, že dost z nás tam ani nedojde:-)))

Nicméně akce, až na menší technické problémy byla skvělá:-))) Alespoň pro mě.

Simona Erin

re: a pak že zatáčka je všemocná:-))

No to musím jen a jen souhlasit. Akce byla naprosto úchvatná, skvěle vymyšlená a připravená. Také oddělení jeviště od hlediště do dvou simů bylo skvělým nápadem, protože ve stávajícím lagu, kdy bylo v hledišti chvílemi téměř 80 avatarů, by toho soutěžící dámy asi moc nenahýjbaly :) S tou propagací akce mi zřejmě cosi uniklo, protože tak ohromná účast svědčí o něčem jiném, takže moje vina. Možná bych se pro podobné akce přimluvila za využívání streamu k mluvenému slovu. Ne každý používá voice, mimo to voice bývá často rušené a špatně slyšitelné. Hovor ve streamu často využívají DJ a je to kvalitativně o něčem jiném. Ani hudba v pozadí by jistě nebyla problém. Ale to není kritika, jen takový návrh. Nedovolila bych si kritizovat tak skvělou podívanou, kterou pro nás připravil skvělý tým okolo MISS BOHEMIA. Takže děkuji za úžasný večer a hluboce smekám :)

                                                                                                 NancySweet Kanto

 

Voice ve streamu

Hovor ve streamu často využívají DJ a je to kvalitativně o něčem jiném.

No jak kteří Nancy  Jen ti opravdu dobří, jako například já  

DJ Pinďa (WilliamB McAndrews

Voice ve streamu

No na voice ve streamu som myslela, lenže bol tam jeden velký problem a to, že DJ Alexus mal hovoriť bilinguálne, takže všetko bolo hovorené anglicky a slovensky a tým padom nemal čas sa starať ešte o hudbu, keďže bolo naročné moderovať celú show. Voice ve streamu by bol fajn napríklad na roznych party, kedy sa DJ venuje čisto len DJovaniu a nie aj moderovaniu, iba ak by mal dalšiu osobu pri sebe, ktora by mu asistovala, preto bol voice riešeny tak ako bol, ale dakujem za navrh :)