Přeskočit navigaci.
Domů

mesh

 Dobrý den

mohu požádat o radu mám prohlížeč Phoenix viewer a nezobrazují se mě mesh předměty,

dekuji

Phoenix x mesh

 Pokud máš nainstalovánu verzi Phoenix vieweru, která meshe nepodporuje, pak je korektně neuvidíš. O tvé verzi ale nic nepíšeš ;). Zkus nainstalovat buď poslední verzi tohoto prohlížeče, nebo zkus prohlížeč jiný...oficiální...nebo třeba nejnovější Firestorm.

 Mám nejnovější verzi

 Mám nejnovější verzi 1.6.1.1691 a vůbec se nezobrazuje terén, jen zelená plocha.

 

Phoenix viewer zobrazuje

Phoenix viewer zobrazuje meshe jen pokud máš v preferencich v zalozce graphics zapnute shadery. Pokud shadery nezapnes, meshe neuvidíš. Pokud ti ale grafická karta nedovolí si shadery zapnout doporučuji si stahnout Firestorm nebo Viewer od Lindenu. Tam zapnuti shaderu neni podminkou a meshe se zobrazuji i pri nastaveni graficke karty na low.

Zkus Firestorm

Doporučuju vyzkoušet Firestorm (ke stažení z www.phoenixviewer.com), při startu si můžeš nastavit, že se má spouštět v módu Phoenix a zůstane pak v maximální možné míře zachováno stejné ovládání, jako má původní Phoenix. Akorát že střeva toho klienta už jsou moderní, takže meshe a další nové technologie jsou v pohodě.

 

Scalex Overton

Zkus napsat ještě něco víc

 Zkus napsat ještě něco víc o tvém počítači, používaném operačním systému, grafické kartě a aktuálnosti ovladačů...Patří tvoje grafická karta mezi podporované? Zkusil jsi i jiného klienta? Taky může něco záviset na nastavení klienta. Takto, jak postupně rozšiřuješ rozsah toho, co ti nefunguje se těžko rady dočkáš.