Přeskočit navigaci.
Domů

Blogy

Otevření klubu Coolna

 Ahoj , chtěl bych se vás zeptat , zda by se někdo se mnou fyzicky , psychicky a finančně podílel na znovuotevření klubu Coolna ... Společný plán můžeme poté společně promyslet .. Klub by měl otevřít začátkem září . Kdo má tedy zájem , tak mě prosím kontaktujte na jirisejbl@gmail.com . Díky moc . Jirka Batiste

Kaithleen's Fashion Show II.

 

 

Srdečne Vás pozývame 

na druhú veľkolepú módnu prehliadku značky Kaitheen's známej českej

módnej návrhárky Kaithleen, ktorá vam predstaví svoju najnovšiu kolekciu.  

Počas prehliadky sa budete môcť tešiť na krásne unikátne modely, ako aj spevácke vystúpenia a

O skupině QUEEN na hradě " RAINBOW " , sídle skupiny " DUHA " - sobota 29.6. ve 21:00

Vážení přátelé, sousedé a krajané. Jménem taneční skupiny  " DUHA "  se vás dovoluji pozvat na hrad  " RAINBOW " , který je sídlem skupiny. Večerní program bude oslavovat světově proslulou formaci QUEEN i jejího frontmena Freddie Mercuryho. Jejich skvělou a nadčasovou hudbu vám bude pouštět ve streamu náš DJ Martin, slovem o histrorii QUEEN vás provede ve voice i v local chatu náš předák Miloslav Paulino a tancovat pro vás budou naše sličné, duhové tanečnice. Na to všechno se můžete těšit již nastávající sobotu 29.6.

Slavnostní otevření nového sídla taneční skupiny " DUHA "

Jménem taneční skupiny  " DUHA " si vás dovoluji pozvat na slavnostní otevření nového sídla skupiny a to v sobotu 8.6. 2013 ve 21:00 hodin. Umístění nového sídla bude sděleno chvilku před začátkem.  Všichni jste srdečně zváni :)

Den osvobozeni v Enigmě

www.youtube.com/watch

Na 8.5. jsme postavili Staromák k připomenutí státního svátku.
Jak vidíte, naši "výstavku" zaplavenou šeříky navštívil nejen sovětský důstojník zpitý jak důstojník carský, ženy v zástěrách tak, jak si odskočily od plotny, ale  i zahraniční hosté - např. Mojuski tam zastupovala "amerikanskuju dočku". Zajímavá byla jistě i prohlídka tanků, zvlášť laufy byly v kurzu :)
Zkrátka, byl to prima večer.

WOODSTOCK S DUHOU V PLÁŽOVÉM KLUBU V BOHEMII !!!

Na dnešní, sváteční večer 8.5. 2013 ve 21:00 hodin si pro vás taneční skupina " DUHA " připravila vystoupení ve stylu památného festivalu WOODSTOCK. Staňte se i vy na chvíli hippies a užijte si tance i hudbu v tomto stylu. To všechno můžere zažít v Plážovém klubu v Bohemii. Dostanete se tam teleportem po kliknutí na následující adresu:

Turné SL skupiny *** .m.I.N.i. * .t.A.T.u. ***

V sobotu 27.4. 2013 ve 20:00 hodin a v neděli 28.4. 2013 také ve 20:00 hodin zahajuje v Plážovém klubu v Bohemii své turné SL skupina *** .m.I.N.i. * .t.A.T.u. ***. Turné je vzpomínkou na skvělé hudební duo .t.A.T.u. a celá šou bude charakteristicky provázána jejich songy, klipy a image. Všichni jste srdečně zváni :))

Šou pro vás přpravily Dajli s NancySweet Kanto a jejich přátelé.

Malá přednáška astrologa Miloslava Paulina v sobotu 6.4. 2013 ve 21:00 hodin

Dnes, 6.4. bude v komornim prostredi hradu Rainbow oteviraci prednaska pro pratele astronomie. Zaciname v 21 hodin. Tema : Dva mesice planety Mars, Phobos a Deimos. Tak prijdte :-).

 

http://maps.secondlife.com/secondlife/Czechoslovakia3/117/39/77