Přeskočit navigaci.
Domů

Ban List

Ban list města Bohemia a ostrovů Mumuland, Czechoslovakia2 a Czechoslovakia3 spravují správci města Igor Stratten a Simona Erin. Pokud zjistíte, že váš avatar je banován, pak k tomu musel být vážný důvod a jistě jste byli před udělením banu několikrát vyzváni ke změně chování. Pokud jste ochotni vaše chování změnit abyste ostatní nerušili, pak napište IM na správce a ban vám bude podmínečně odstraněn.

Nemůžu se přihlásit

 Dobrý den chtěl jsem se zeptat proč mi nejde se přihlásit učet mam založený již 4 roky a 10 tydnu ted me napadlo si zase zahrát a když jsem stahl klient dal přihlásit se cpe mě to furt na založeni nového učtu  mohli by jste mi poradit proč tady na hlavni stranky se jde přihlasit ale do hry ne? děkuji

:)

pravděpodobně máš na mysli stránky secondlife.com, tam je stejné přihlášení jako na Tvého avatara. Pokud Ti funguje přihlášení do účtu, máš avatara činného. To, že Tě to ,,kope,, na založení nové postavy po zadání přihlašovacího jména a hesla je zvláštní, předpokládám, že používáš prohlížeč phoenix, tudíž má rada, odinstalovat a zkusit znova, s důrazem kladeným na správné zadávání hesla a jména. Pokud jde web, musí jít i přihlášení přes prohlížeč.

 

 

Adam Runner

Ban je...

 Ahoj, no BAN je zablokování přístupu na nějaký pozemek nebo ostrov.

Bát se ho nemusíš pokud se chováš slušně...

Vajíčko

Dobrý den,

nevím co je to "ban" ale možná by jste mi dokázali pomoct. Normálně jsem se převlékla, jeden den mi oblečení fungovalo a další den, když jsem se přihlásila se ze mně stalo vajíčko. Budu ráda, když mi poradíte co s tím.

Asele